Специальность ВАК РФ 14.01.01, авторефераты и диссертации по теме Акушерство и гинекология

 
 
  Тема диссертации Авторы Год  
  Вопросы диагностики и лечения трофобластической болезни

Лікуваїнш міхурцевого замету полягає перш за все в найбільш повному видаленні зміненого трофобласта. Однак, доволі часто після вискрібання матки виникають рецидиви захворювашш (И.Д. Нечаева и еоавт., 1989), які вимагають повторного хірургічного втручання…

Попович, Алла Ильевна 1996  
  Гипокинезия как причина маточных кровотеченийи травматизма в родах. Профилактика и лечение

Многогранність причинних факторів маткових кровотеч, недостатня ефективність лікувальних заходів дозволяють вважати, ер ця проблема, як і раніше, вимагає подальшого і всебічного вивчення…

Старкова, Ирина Владимировна 1996  
  Диагностика и лечение нарушений в фетоплацентарной системе при синдроме задержки развития плода

Тому луже важливо піл час вагітності правильно оцінити функцію плаценти і провести адекватну терйГ.ію іі недостатності з метою пролонгування вагітності ло строку, при якому можливе виживання новонародженого…

Биньковская, Алла Николаевна 1996  
  Клинико-гормональные взаимоотношения у женщинсо стертыми формами гиперандрогении

ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ Актуальність проблеми. Гіперандрогеиія (ГА), підвищений рівень андрогенів в жіночому організмі, являє серйозну- проблему. Останнім часом їй відводиться значна роль в розвитку онкологічних захворювань.. При цьому відмічається тенденція до зростанн в популяції стертих форм гіперандрогенії, які в подальшому приводять до…

Зварич, Людмила Ивановна 1996  
  Клинико-эндокринологические особенности у женщин, перенесших гистерэкомию при родоразрешении

Вимушена гістеректомія при розродженні є дуже важливою проблемою сучасного акушерства, оскільки до цього виду оперативного втручання звертаються при високому ризику материнської смертності: масивних маткових кровотечах…

Хаден Джуваед 1996  
  Клиническое значение микроэлементов при возникновении фетоппацентарной недостаточности и гипоксии плода на фоне анемии 6epeменных

Українські акушери-гінекологи спостерігають протягом останніх років зростання числа вагітностей з патологічним перебігом, що пояснюється різким зниженням модтевого рівня населення, зміною структури харчування вагіних в бік їм, .бідної на тваринний білок, вітаміни і мікроелементи /МЕ/, погіршенням екологічної ситуац…

Купновицкий, Остап Поликарпович 1996  
  Комплексная реабилитация женщин с невынашиванием беременности в зависимости от этиопатогенетического фактора

Прнчиип иеіпвдощугашш вагітності дуедть численні та рйнадтш’.пі, знаходяться на епіку медичних і соцшямю-серщвліттіх факторів ризику (СІ. Окшц»??з5 199!}, що забруднює діагностику І їерапію. Механізм мішавшшшо шпагат, недошшчнсь на численні теорії етології і патогенезу, до цього часу залишається не зовсім виразніш, -вивчення його має першорядне…

Удовиченко, Ольга Анатольевна 1996  
  Лечение больных генитальным эндометриозом в зависимости от функционального состояния печени

Захворювання характеризується важким прогресуючим перебігом, чисельністю уражень, часто призводить до порушення репродуктивної функції, зниження працездатност…

Дзюба, Галина Анатольевна 1996  
  Нейро-циркуляторная астения и беременность (прогнозированиеЮ профилактика и лечение осложнений беременности и родов)

Неаваяаючи на значне поиирення нейро-циркуляторно'1 затени серед ваг1тних та наявн1сть робгт, присвячених дан!й проблем!, до тепершнюго'часу багато вавдивих питань аалишаються невирше-ними. Не визначена роль психо-емоц;йного стресу у виникнеши ускладнень та вплив його реал1ауючих i лхмгтуючих факторов на nepeSir BariTHocTi, полог is' i розвиток…

Подольский, Василий Васильевич 1996  
  Оптимальная система массового ультразвуковогоскрининга беременных

Вперше проведений апал!з стану УЗПД в Украпп, якнй дозволив здобути об'ективш дан! для побудови систем» пренаталыюго дослиження. Доведена необхишсть клппкогенетично! оцшки ва-птних i впзначеиня частоти ВВР для розробки адекватнпх TepMi-híb, KpaTiiocTi i методологй' УЗД. Розроблена система оцшки плоду, яка дозволяе шдвшцити ефектившсть УЗД…

Богатырева, Раиса Васильевна 1996  
  Особенности течения поздних гестозов у беременных, проживающих в экологически-неблагоприятных условиях

Важливою передумовою ефективного л1кування п1знього гестозу с зоечасна й точна д!агностика, однак, завдання диференц1ювання сту-5Н1в важкост! п1знього гестозу залишаеться складною проблемою )актичного акушерства. 0станн1м часом у д1агностику р1зних захво-)вань широко впроваджуются математично методи. Застосування мате-1тичних прийом1в 1з…

Днистрянская, Антонина Петровна 1996  
  Особенности функционального состояния фетоплацентарной системы у женщин с железодефицитной анемией в III триместре беременности

Серед проблем сучасного акушерства питання про пери-натальну охорону плоду займас одне з провідних місць і набувас особливої актуальності при різних видах екстра-генітальної патолог…

Хаща, Иван Иванович 1996  
  Применение энтеросорбции в комплексном лечении пиелонефритов у беременных

Ризик для матері і плода значно збільшується при поєднанні пієлонефриту з пізнім гестозом, який виникає у 20-50% таких хворих (Л.Є.Туманова, 1992; Р.Сиппіт^Ііат еі аі., 1990). Саме цим можна пояснити високу перинатальну патологію та летальність цього контингенту хворих…

Голота, Любовь Ивановна 1996  
  Прогнозирование гнойно-септических осложнений после операции кесарева сечения

Мета роботи. Підвищити ефективність прогнозування й діагностики гнійно-септичних ускладнень після операції кесарева розтину на підставі імунобіохімічного дослідження відділюваного з черевної порожнини…

Морозова, Ольга Витальевна 1996  
  Прогнозирование, диагностика и лечение нарушений в системе мать-плацента-плод при железодефицитной анемии (ЖДЛ) беременных.

На нашу думку, медостатньо розь"язаним е питания про залежнкть тяжкосп га чаетоти уекладпеш, наптпосп, полопв I |Нсляполо| ового пер'юду для матер! й плода шд ступени тяжкосп й тривалоечч переб'иу ЗДА нпмтних. В лтратурД прак'пгшо не шквплюеться шпшшк про .чалежшеп. чаеппи МВШ'Н, рЗиня- 1…

Сенчук, Анатолий Якович 1996  
  Прогнозирование, диагностика и превентивное лечение угрозы невынашивания беременности

З іізтоп зеіиєння частота передчасна;* родів, перинатальакх ускладнень у иатзрі і новонарадзаногз деякі автори пропонувала проводит» докдіяічиу діагноствку і катаболічлу терапія загрози пере…

Зимина, Ирина Леонидовна 1996  
  Прогнозирование и профилактика послеродовых воспалительных заболевании У женщин с абортами в анамнезе

Складнасть вир1шення ц!е1 проблеми обуновлена багатьма причинами, з яких най61льш важливими е зм1на видового складу н1кробно1 Флори, зб1лыпення р1зних вид1в асоШаШй та 1х в1-в1рулентност1, поява антибЮтикорезистентних штам1в н1кроор-ган1зн1в. перероэпод1л обумовлкяочих та пускових Фактор1в, як1 зн1юж>ть 1нуноб1олог1чну реактивность орган1зму…

Рудюк, Николай Максимович 1996  
  Профилактика гнойно-воспалительных осложнений в послеродовом периоде у родильниц с поздним гестозом путем применения лазерного облучения крови

Мета роботи — полягає у спробі досягти зниження частоти гнійно-запальних захворювань у породіль з пізнім гестозом шляхом використання лазерного випромінювання…

Бражук, Виктор Дмитриевич 1996  
  Профилактика и лечение нарушений менструальной функции у подростков с психогенной аменореей

Актуальність проблеми. Важливість періоду статевого дозрівання дівчаток-підлітків, як стадії розвитку жіночого організму, не викликає сумніву і останнім часом набувач міжнародного визнання…

Железная, Раиса Александровна 1996  
  Профилактика и лечение пиелонефрита у беременных с сахарным диабетом

Вагітність y wíhok, хворих на цукровий діабет, викликає анзтомо-функціональні порушення в сечовій системі, які сприяють виникненню гестаційного чи загостренню хронічного пієлонефриту, частота якого становить, ва даними різних авторів, від…

Минина, Елена Александровна 1996